برگزاري همايش یکشنبه 1388/03/31 5:19 بعد از ظهر

برگزاري همايش بين‌المللي «صنعت بيمه: چالش‌ها و فرصت‌ها»

همايش بين‌المللي «صنعت بيمه: چالش‌ها و فرصت‌ها» برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، اين همايش به همت دانشكده علوم اقتصادي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در آبان ماه سال جاري برگزار مي‌شود.
گفتني است، همكاران محترم مي‌توانند جهت ارسال مقالات خود به اين همايش، از طريق نمابر 88943711 و يا نشاني تهران، خيابان حافظ، خيابان رودسر، شماره 8 (ساختمان مركزي) اقدام نمايند.

نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

سامانه اطلاعات بيمه خودرو یکشنبه 1388/03/31 5:16 بعد از ظهر
سامانه اطلاعات بيمه خودرو كشور راه اندازي شد

سامانه خودرو بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران به منظور تجميع اطلاعات بيمه خودرو در سطح صنعت بيمه راه اندازي شد.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي بيمه مركزي، اين سامانه با هدف فراهم آوردن امكان استعلام براي شركت‌هاي بيمه و جلوگيري از تخلفات بيمه‌اي و ارائه اطلاعات مورد نياز واحدهاي مختلف بيمه مركزي و ساير ارگان‌هاي ذيربط طراحي و ايجاد شده است.

تحقق هدف نخست منوط به صحت، كامل بودن و بر خط بودن تجميع اطلاعات است.  اين اهداف به كمك زيرسيستم استعلام اطلاعات بيمه خودرو محقق شده است. اين زيرسيستم به صورت تحت وب پياده‌سازي شده تا امكان استعلام اطلاعات بيمه نامه، خسارت و زيان ديده براي تمام شركت‌هاي بيمه از هر نقطه و با هر سيستم عامل فراهم آيد.

تمام شعبه‌ها و نمايندگي‌هاي شركت‌هاي بيمه با دريافت شناسه كاربري و رمز عبور از مديريت خدمات رايانه بيمه مركزي كه قبلا ارائه شده است قادر به استعلام از بانك اطلاعاتي سيستم در محيط وب هستند

استعلام اطلاعات بيمه نامه، خسارت و يا زيان ديده از بانك اطلاعاتي سيستم خودرو، بر اساس نوع بيمه(شخص ثالث و بيمه بدنه)و به روش جستجوي ساده با هر يك از پارامترهاي مختلف خودرو نظير شماره بيمه نامه، شماره پلاك خودرو، شماره شاسي و شماره موتور قابل انجام است.  دستيابي به زير سيستم استعلام خودرو از طريق نشاني زير در دسترس است

   http://khodro.centinsur.ir

مديريت خدمات رايانه بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، مسئول سيستم استعلام اطلاعات بيمه خودرو كشور، از همه شعبه‌ها و نمايندگي‌هاي شركت‌هاي بيمه خواسته است كه در هنگام صدور بيمه نامه و پرداخت خسارت، اطلاعات مربوط را با كمال دقت در سيستم اطلاعات بيمه وارد كنند تا اطلاعات با صحت بيشتر در بانك اطلاعاتي سيستم استعلام قرار گيرد

منبع : وب سايت بيمه مركزي

نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |


دكتر عباس‌زادگان در چهارمين مجمع عمومي ساليانه خبر داد: ارائه سه بيمه‌نامه جديد توسط بيمه نوين با دريافت مجوز از بيمه مركزي ايران

مدير عامل بيمه نوين در چهارمين مجمع عمومي عادي ساليانه شركت بيمه نوين از ارائه سه بيمه‌نامه جديد توسط اين شركت با دريافت مجوز از بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران خبر داد.
دكتر سيد محمد عباس‌زادگان در اين مراسم كه روز سه‌شنبه 88/3/26 رأس ساعت 14 در مجموعه فرهنگي ورزشي تلاش برگزار شد، با اعلام اين خبر گفت: اين سه مجوز كه به صورت اختصاصي به اين شركت داده شده است، رشته‌هاي بيمه عمر و پس انداز، عمر و بازنشستگي و بيمه كيفيت ساختمان را شامل مي‌شود.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

شعار بيمه نوين چهارشنبه 1388/03/27 5:48 بعد از ظهر

شعار بيمه نوين به عنوان شعار برتر تبليغاتي برگزيده شد


«آرامش حس زيبايي است، آن را تجربه كنيد»، شعار شركت بيمه نوين، از سوي هيئت داوران بازرگاني و تبليغاتي روزنامه سياست روز به عنوان شعار برتر تبليغاتي برگزيده شد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، در همين خصوص دكتر پرويز عطايي، معاونت اجرايي و پشتيباني روزنامه سياست روز لوح تقديري را براي دكتر سيد محمد عباس‌زادگان، مدير عامل شركت بيمه نوين ارسال نموده كه بخشي از متن آن به اين شرح است:
«با هدف ارج نهادن به اصل تبليغات صحيح منطبق بر فرهنگ غني اسلامي و با توجه به ضرورت تداوم ارتباط سازنده، سالم و آموزنده شركت‌هاي توليدي، صنعتي و خدماتي با مردم شريف ايران از طريق رسانه‌هاي گروهي، با ديدگاه مشتري مداري، شعار آن شركت محترم به جهت انتخاب محتواي كوتاه، گويا و زيبا به عنوان شعار برتر تبليغاتي شناخته شد. اين لوح سپاس از سوي هيئت داوران بازرگاني و تبليغاتي روزنامه سياست روز به آن مجموعه محترم تقديم مي‌شود. »
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

سرپرستي منطقه مركزي(اصفهان) سه شنبه 1388/03/26 2:55 بعد از ظهر

در سال جاري صورت گرفت؛ كسب رتبه دوم در ميان كليه شعب توسط

سرپرستي منطقه مركزي(اصفهان)

در سال جاري سرپرستي منطقه مركزي رتبه دوم در ميان كليه شعب شركت بيمه نوين را در سراسر كشور به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، ابوالفضل زارعي، رئيس سرپرستي منطقه مركزي اين شركت در گفت و گو با «پيام نوين» با بيان اين مطلب، در خصوص عملكرد اين سرپرستي از ابتداي تأسيس تاكنون گفت: شعبه اصفهان فعاليت خود را در زمستان 1385 با خريد و راه‌اندازي ساختمان آغاز نمود و پس از آن با شروع فعاليت شعبه و متعاقب آن آغاز به كار 6 نماينده در سطح منطقه (استان‌هاي اصفهان، مركزي، قم و چهارمحال و بختياري)روند فعاليت اين سرپرستي شكل گرفت. وي افزود: در نيمه دوم سال 1387 با برگزاري 3 دوره كلاس‌هاي آموزشي حدود 60 نفر از متقاضيان به عنوان نماينده شركت مجوز فعاليت خود را از بيمه مركزي دريافت نمودند.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

سرپرستي جنوب غرب بيمه نوين دوشنبه 1388/03/25 6:34 بعد از ظهر

برگزاري دورة آموزشي بازديد اوليه آتش‌سوزي در سرپرستي جنوب غرب بيمه نوين

دورة آموزشي بازديد اوليه آتش‌سوزي در سرپرستي منطقه جنوب غرب شركت بيمه نوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، به منظور تسريع در انجام امور نمايندگان، دورة آموزشي بازديد اوليه آتش‌سوزي توسط امير حسين قرباني، مدير بيمه‌هاي آتش‌سوزي شركت بيمه نوين، با حضور نمايندگان سرپرستي منطقه جنوب غرب در محل اين سرپرستي برگزار شد.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

سومين دوره قرعه‌كشي بانك اقتصاد نوين دوشنبه 1388/03/25 6:33 بعد از ظهر

120 هديه ويژه بيمه نوين در سومين دوره قرعه‌كشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه

بانك اقتصاد نوين

شركت بيمه نوين در سومين دوره قرعه‌كشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانك اقتصاد نوين 120 هديه ويژه به برندگان و شركت‌كنندگان اهداء كرد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، سومين دوره قرعه‌كشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانك اقتصاد نوين با حضور هيأت محترم نظارت شامل نمايندگان دادستاني كل كشور، وزارت امور اقتصادي و دارايي، بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، مديران بانك و مجيد باقي، مدير روابط عمومي و آرش بابايان، مدير بازاريابي شركت بيمه نوين، و جمع كثيري از مشتريان در سالن تلاش برگزار شد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

قبول اتكايي از بيمه‌هاي اتكايي داخلي دوشنبه 1388/03/25 6:27 بعد از ظهر
فرصت‌هاي تازه براي شركت‌هاي بيمه غيردولتي
اجازه قبول اتكايي از بيمه‌هاي اتكايي داخلي

شوراي عالي بيمه به شركت‌هاي بيمه غيردولتي اجازه داد كه از بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و ساير شركت‌هاي بيمه اتكايي داخلي، بيمه اتكايي قبول كنند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

نحوه اداره شرکت های بیمه دوشنبه 1388/03/25 6:24 بعد از ظهر
نحوه اداره شرکت های بیمه

شرکت های بیمه در مقایسه با دیگر موسسات بازرگانی، حضور محسوس تری در مناطق شهری دارند. این شرکت ها در بیشتر شهرهای بزرگ دارای شعبه هستند. در حال حاضر، دفتر مرکزی تمام شرکت های بیمه در تهران است و هر شرکت بسته به میزان فعالیت، یک یا چند شعبه در مرکز هر استان و برخی از شهرستان های آن دارد. اکنون با سازمان کار یک شرکت بیمه آشنا می شوید.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

چهارمين مجمع عمومي عادي ساليانه شركت بيمه نوين بيست و ششم خرداد ماه برگزار مي‌شود

چهارمين مجمع عمومي عادي ساليانه شركت بيمه نوين بيست و ششم خرداد ماه سال جاري برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، اين مجمع روز سه‌شنبه 26/3/88 رأس ساعت 14 در مجموعه فرهنگي ورزشي تلاش واقع در خيابان ولي‌عصر، بالاتر از جام جم، نرسيده به چهارراه پارك‌وي با حضور سهامداران شركت برگزار مي‌شود.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

انجمن صنفي كارفرمايي نمايندگان بيمه نوين پنجشنبه 1388/03/21 9:21 قبل از ظهر

انجمن صنفي كارفرمايي نمايندگان بيمه نوين استان اصفهان تشكيل شد

انجمن صنفي كارفرمايي نمايندگان شركت بيمه نوين استان اصفهان به همت سرپرستي اين منطقه تشكيل شد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، متن كامل آگهي ثبت انتخابات اين انجمن به شرح زير است:
«به استناد ماده 131 قانون كار و آيين‌نامه مصوب 71/10/6 هيأت وزيران و به موجب صورتجلسه‌هاي مورخ 88/2/15 مجمع عمومي و 88/3/2 هيأت مديره و ساير مدارك تسليمي، آقاي محمد محبتي جهرمي به عنوان رئيس هيئت مديره، خانم ندا يعقوبيان به عنوان نائب رئيس، آقاي مصطفي ظاهري در سمت خزانه‌دار، آقايان عبداله خسروي و رسول صفري احمدرضايي به عنوان عضو اصلي هيأت مديره، آقاي سيد مهدي عيوقي و
خانم الهام نامداري به عنوان اعضاي علي‌البدل هيأت مديره، آقاي سيد حسين مرتضوي بازرس اصلي، آقاي رسول قديري بازرس علي‌البدل و آقاي رسول صفري احمد رضايي به عنوان دبير اين انجمن از تاريخ 88/3/16 به مدت سه سال و بازرسان از تاريخ يادشده به مدت يكسال انتخاب شدند.
ضمنا برابر ماده 29 اساسنامه انجمن كليه اسناد و اوراق مالي و بهادار و تعهدآور با امضاي رئيس هيئت مديره يا دبير به اتفاق خزانه‌دار و ممهور به مهر انجمن معتبر خواهد بود.»
بر اساس اين گزارش، انجمن صنفي كارفرمايي نمايندگان شركت بيمه نوين استان اصفهان در تاريخ 1388/3/16 به شماره 332 در سازمان كار و امور اجتماعي استان اصفهان به ثبت رسيده و تا تاريخ 1390/3/16 اعتبار دارد.

نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

قرعه‌كشي بانک اقتصادنوين سه شنبه 1388/03/19 1:57 بعد از ظهر

بيمه نوين به قيد قرعه به شركت‌كنندگان قرعه‌كشي سومين دوره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين بيمه‌نامه اهدا مي‌كند

شركت بيمه نوين فردا در مراسم قرعه‌كشي سومين دوره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين به شركت‌كنندگان به قيد قرعه بيمه‌نامه اهدا مي‌كند.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، اين شركت در اين مراسم به شركت‌كنندگان به قيد قرعه 20 عدد بيمه‌نامه عمر و حادثه با سقف تعهد فوت بر اثر حادثه تا 100 ميليون ريال، نقص عضو بر اثر حادثه تا 100 ميليون ريال و هزينه پزشكي ناشي از حوادث تا 10 ميليون ريال اهدا مي‌كند.
همچنين بيمه نوين به برندگان100 دستگاه خودرو در سومين قرعه‌كشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين 20 درصد تخفيف به همراه تقسيط بيمه‌نامه ارائه مي‌دهد.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

نظارت غیرتعرفه‌ای بر موسسات بیمه دوشنبه 1388/03/18 9:3 قبل از ظهر
آغاز اولین مرحله حذف نظام تعرفه صنعت بیمه

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: اولین مرحله حذف تعرفه‌ای بیمه در کشور در شورای عالی بیمه تصویب و تعرفه رشته‌ بیمه باربری آزاد و رشته‌های هواپیما و کشتی تا سقف معینی از مبلغ بیمه حذف شد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

رحلت چهارشنبه 1388/03/13 5:14 بعد از ظهر
رحلت جانگداز رهبر كبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني (ره) تسليت باد
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

برگزاري كلاس آموزشي چهارشنبه 1388/03/13 5:13 بعد از ظهر

در ارديبهشت ماه سال جاري؛ بيمه نوين 15 كلاس آموزشي را در سراسر كشور برگزار كرد

در ارديبهشت ماه سال جاري 15 كلاس آموزشي در زمينه‌هاي مديريت و ارزيابي ريسك، بازاريابي، اخلاق حرفه‌اي و كليه رشته‌هاي بيمه در سراسر كشور توسط شركت بيمه نوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، در اين ماه سه كلاس مديريت و ارزيابي ريسك، بازاريابي و خسارت در تاريخ‌هاي 17، 24 و 30 ارديبهشت در تهران، كلاس‌هاي اتومبيل، آتش‌سوزي و مديريت ريسك در روزهاي 17، 13 و 31 ارديبهشت در شيراز، مسئوليت و باربري در روزهاي 10 و 24 ارديبهشت در مشهد، آتش‌سوزي و اتومبيل در تاريخ‌هاي 3 و 24 ارديبهشت در كرمان، اخلاق حرفه‌اي و بازاريابي در روز 31 ارديبهشت در اصفهان، مسئوليت و آتش‌سوزي در تاريخ‌هاي 1 و 7 ارديبهشت در اهواز و آتش‌سوزي در تاريخ 10 ارديبهشت در يزد برگزار شد.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

با حضور دكتر فرشباف و مديران عامل شركت‌هاي بيمه؛ نشست اطلاع‌رساني و فرهنگ‌سازي صنعت بيمه در بيمه مركزي برگزار شد

نشست اطلاع‌رساني و فرهنگ‌سازي صنعت بيمه با حضور دكتر جواد فرشباف، رئيس كل بيمه مركزي و جمعي از مديران اين سازمان و مديران عامل شركت‌هاي بيمه و مديران روابط عمومي اين شركت‌ها روز شنبه 88/3/9 در بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، در اين نشست به بحث و تبادل نظر در خصوص مسايلي از جمله چالش‌هاي فضاي كسب و كار صنعت بيمه كشور، عوامل محيطي فضاي كسب و كار صنعت بيمه، نهادهاي متولي صنعت بيمه، شبكه فروش بيمه (شعب و نمايندگي‌هاي بيمه)، رقابت شركت‌هاي بيمه و نقش بيمه در فضاي كسب و كار صنايع (صنعت، كشاورزي، خدمات، بازار پول و سرمايه، خانواده و اتكايي) پرداخته شد.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

بيمه آتش‌سوزي در مزارع گندم و جو سه شنبه 1388/03/12 1:57 بعد از ظهر

مدير عامل اتحاديه تعاوني توليد روستايي كشور:توسط بيمه نوين؛ بيمه آتش‌سوزي در مزارع گندم و جو براي نخستين بار در سطح كشور اجرا مي‌شود

قسمت اول
اشاره: آقاي مهندس ابطحي كارشناس كشاورزي از دانشگاه شيراز است كه از سال 1382 با تأسيس اتحاديه مركزي به عنوان مدير عامل اين اتحاديه مشغول به فعاليت مي‌باشد.
وي در حال حاضر عضو هيئت مديره اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي، عضو هيئت مديره انجمن توسعه و ترويج محصولات ارگانيك كشور، عضو مؤسس مجمع هماهنگي و حمايتي تشكل‌هاي بخش كشاورزي، عضو كميته بهره‌وري كميته جهاد كشاورزي مي‌باشد و از سال 84 تاكنون نيز در گسترش فعاليت‌هاي بيمه‌اي به مجموعه خود فعاليت مي‌نمايد.
با توجه به اينكه شركت بيمه نوين خدمات ويژه‌اي را براي اين اتحاديه ارائه نموده است، گفت وگويي درنشريه «پيام نوين» به ايشان اختصاص داده شده كه شرح آن را مي‌خوانيد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

همايش سرپرستان مناطق شركت بيمه نوين چهارشنبه 1388/03/06 6:36 بعد از ظهر

پرتفوى بيمه نوين بصورت جهشى گسترش مى يابد


همايش سرپرستان مناطق شركت بيمه نوين با حضور كليه سرپرستان مناطق و مديران و معاونين پنج شنبه 88/2/17  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومى بيمه نوين، در اين همايش حسنى نسب مدير مجتمع بيمه اى تهران، برهانى نژاد رئيس سرپرستى منطقه جنوب شرق، مسكين نواز رئيس سرپرستى منطقه شمال شرق، قمرى رئيس سرپرستى منطقه غرب، رومينا رئيس شعبه كرج، قوامى رئيس سرپرستى گيلان، قنبرى رئيس سرپرستى منطقه مازندران، قائم پناه رئيس شعبه قزوين، فغانى رئيس شعبه گرگان و حسينى رئيس سرپرستى منطقه جنوب مورد تقدير قرار گرفتند و هدايايى به آن ها اهدا شد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

نقش روابط‌عمومي در توسعه صنعت بيمه سه شنبه 1388/03/05 7:30 بعد از ظهر
مجيد باقي، مدير روابط عمومي و تبليغات
فرهنگ بيمه، مجموعه‌اي از باورها، معاني و مفاهيم مشترك مردم و جامعه در مورد بيمه مي‌باشد كه عامل اصلي در شكل‌گيري، دوام و توسعه فرهنگ بيمه در جامعه روابط‌عمومي‌هاي كارآمد هستند.
اين معاني مشترك، نشان‌دهنده نياز اساسي بشر، يعني امنيت و آرامش خاطر است كه در زندگي انسان ديروز و امروز نقش بسيار مهمي داشته و دارد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

فروش الكترونيكي سه شنبه 1388/03/05 7:24 بعد از ظهر

با فروش الكترونيكي 25 درصد از بيمه‌نامه‌ها؛ مقام اول پرداخت الکترونيکي در ميان نمايندگان بيمه نوين به نمايندگي 2069 اختصاص يافت

اشاره: آقاي عليرضا مظلومي عراقي، نمايندگي 2069 شركت بيمه در سال 1385 فعاليت خود را با شرکت بيمه نوين آغاز و اولين قرارداد رانندگان تاکسي را با شرکت بيمه نوين منعقد نمود، سپس در سال 1386 رسما فعاليت خود را با شركت به عنوان نماينده اراك آغاز كرد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

كاركنان بزرگترين توليدكننده قطعات اتومبيل در خراسان تحت پوشش بيمه نوين قرار گرفتند


كاركنان شركت ريزان فلز طوس، بزرگ‌ترين توليدكننده قطعات اتومبيل در خراسان تحت پوشش بيمه نوين قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، جمع كثيري از كاركنان اين شركت تحت پوشش بيمه عمر و بازنشستگي بيمه نوين قرار گرفتند.
بر اساس اين گزارش، اين قرارداد به همت نمايندگي كد 2060، از نمايندگي‌هاي زير مجموعة سرپرستي منطقه شمال‌شرق منعقد شده است.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |

انجمن انبوه‌سازان ساختمان همدان سه شنبه 1388/03/05 7:19 بعد از ظهر

كليه امور بيمه‌اي اعضاي انجمن انبوه‌سازان ساختمان همدان در سرپرستي منطقه غرب بيمه نوين متمركز شد

كليه امور بيمه‌اي اعضاي انجمن انبوه‌سازان ساختمان استان همدان در سرپرستي منطقه غرب شركت بيمه نوين متمركز شد.

به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، طبق توافق صورت گرفته ميان اين انجمن و سرپرستي منطقه غرب بيمه نوين كليه امور بيمه‌اي اعضاي انجمن انبوه‌سازان ساختمان استان همدان تحت پوشش بيمه مهندسي و مسئوليت، آتش‌سوزي، اتومبيل، حوادث و درمان شركت بيمه نوين قرار گرفتند.

بر اساس اين گزارش، مدت اين قرارداد از 1388/3/1 ميان سرپرستي منطقه غرب شركت بيمه نوين و اعضاي انجمن انبوه‌سازان ساختمان استان همدان منعقد شده است.
نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |